Lebopoll Logistics Sp. z o.o. jest podmiotem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym od dnia 31.05.2012 roku na mocy pełnej sukcesji z działalności gospodarczej osoby fizycznej. Firma świadczy usługi transportowe w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego od momentu rozpoczęcia działalności gospodarczej, czyli od 25 stycznia 1991 roku. Przez pierwsze lata usługi transportowe były realizowane jednym samochodem o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.

Dzięki szybkiemu, sprawnemu i terminowemu wywiązywaniu się z powierzonych zleceń transportowych, w kolejnych latach nastąpił okres powiększenia się firmy pod względem zatrudnianych pracowników oraz majątku trwałego w postaci kolejnych samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t i w różnych wersjach zabudowy, co w znacznym stopniu uatrakcyjniło ofertę dla stałych klientów i pozwoliło na pozyskanie nowych.

Kolejne lata charakteryzowały się bardzo dużym wzrostem zapotrzebowania rynku na usługi transportowe, w znacznie szerszym zakresie niż przedsiębiorstwo mogło realizować za pomocą posiadanych mocy przerobowych. Zaistniała sytuacja wymagała podjęcia decyzji dotyczących zwiększenia zatrudnienia oraz inwestycji w kolejne środki transportowe.

Obecnie dysponujemy szeroką gamą środków transportowych, co zapewnia wysoką jakość świadczonych usług transportowych.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na jakość świadczonych usług, dbając w ten sposób o zaufanie i dobrą współpracę z Klientami.

Misją firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług transportowych, kreowanie nowych i skutecznych rozwiązań transportowo-logistycznych oraz podejmowanie najbardziej efektywnych decyzji biznesowych.