Lebopoll Logistics Sp. z o.o. jest podmiotem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym od dnia 31.05.2012 roku na mocy pełnej sukcesji z działalności gospodarczej osoby fizycznej. Firma świadczy usługi transportowe w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego od momentu rozpoczęcia działalności gospodarczej  tj  25.01.1991 roku.

 

Przez pierwsze lata usługi transportowe  były realizowane samochodem o dopuszczalnej masie całkowitej  do 3,5t.

 

 

Dzięki szybkiemu, sprawnemu i terminowemu wywiązywaniu się z powierzonych zleceń transportowych , w kolejnych latach nastąpił okres powiększenia  się firmy pod względem zatrudnianych pracowników oraz majątku trwałego w postaci kolejnych samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5t i w różnych wersjach zabudowy co w znacznym stopniu uatrakcyjniło ofertę dla stałych klientów i pozwoliło na pozyskanie nowych.

 

Kolejne lata charakteryzowały się bardzo dużym wzrostem zapotrzebowania rynku na usługi transportowe, w znacznie szerszym zakresie niż przedsiębiorstwo mogło realizować za pomocą posiadanych mocy przerobowych. Zaistniała sytuacja wymagała podjęcia decyzji dotyczących zwiększenia zatrudnienia oraz inwestycji w kolejne środki transportowe.

Obecnie dysponujemy szeroką gamą środków transportowych zapewniająca wysoką jakość  świadczonych usług transportowych.

 

Jesteśmy firma o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na jakość świadczonych usług, dbając w ten sposób o zaufanie i dobrą współpracę  z Klientami.

Misją firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług transportowych, kreowanie nowych i skutecznych rozwiązań transportowo – logistycznych oraz podejmowania najbardziej efektywnych decyzji biznesowych.